• Siedziba Firmy

  • Polska Drewniana Sp. z o.o.
  • ul. Św. Wojciecha 10
  • 12-200 Pisz
  • +48 609 032 440
  • biuro@polskadrewniana.plTrwa ładowanie mapy

Domy drewniane z bali – Kontakt z Polską Drewnianą

Polska Drewniana to firma, której misją jest budowa domów drewnianych, które upiększą polski krajobraz i będą twórczą kontynuacją dziedzictwa architektury drewnianej. Tworząc projekty domów drewnianych bazujemy na wzorcach regionalnej architektury. Zależy nam, aby nasze domy drewniane z bali stanowiły perełki lokalnej architektury, dlatego dbamy o każdy szczegół, a wszystkie elementy konstrukcyjne wykonujemy samodzielnie.

Jesteśmy wykonawcą domów drewnianych, który posiada własną manufakturę drzewną, tworzącą bele drewniane z trwałych materiałów wysokiej jakości. Oprócz budowy domów drewnianych zajmujemy się także, renowacją istniejących budynków i przenoszeniem zabytkowych domów z bali w inne miejsca.

Tajemnicą kunsztu naszego wykonania jest pracujący u nas zespół pasjonatów ciesielstwa i architektury drewnianej, którzy wykonują swoją pracę z zaangażowaniem i artystycznym zacięciem. W pracującej dla nas manufakturze drzewnej możemy korzystać z doświadczonych ekip ciesielskich, stolarzy, ekipy murarskiej i kuźni.

Dzięki samodzielnemu wykonywaniu wszystkich elementów – nasza stolarka i wykończenie budowlane domów z drewna są wyjątkowe i stanowią dzieło same w sobie.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania

Google Plus for the Publisher Google Plus for WebPage Creator