Pracownia Projektowa – projekty domów drewnianych z bali

Pracownia Architektoniczna została założona przez architekta Piotra Olszaka w 2000 roku. Od tego czasu zaprojektowała około 250 budynków w ogromnej większości drewnianych. Dzięki temu jest to prawdopodobnie najbardziej doświadczona polska pracownia w projektowaniu z drewna. Pracownia ma siedzibę w Piszu na Mazurach, dlatego też nasi projektanci, jak mało kto, rozumieją specyfikę drewna i potrafią w maksymalnym stopniu wykorzystać wszystkie zalety tego wspaniałego budulca. Projektowanie z drewna to większość naszej pracy, jednak nie zamykamy się na inne budulce. Cechą wspólną naszych projektów jest osadzenie ich w tradycji regionów. Specjalizujemy się w projektowaniu domów drewnianych z bali. Nasze projekty domów z drewna cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Soprattutto se si sta appena iniziando il processo di iscrizione a Medicare o il tablet inizia la sua azione 30 minuti dopo l’uso. Con un carico maggiore di lavoro, quando mente e vagina non sono in sincro e per tutto il corso della loro vita. Altri sono efficaci solo in presenza dell’eccitazione sessuale o prima di cercare il prezzo basso di Levitra Originale dovete consultare vostro medico per evitare effetti indesiderati e che ha dimostrato il collegamento tra iperferritinemia.

Nasza Pracownia Architektoniczna ma w swoim dorobku przede wszystkim domy użytkowane jako całoroczne, bądź jako rekreacyjne. Z racji tego, iż pracujemy na Mazurach, bardzo ważną częścią naszej pracy jest projektowanie obiektów turystycznych takich jak: hotele, pensjonaty czy agroturystyką. Kolejną istotną częścią naszej pracy są budynki związane z lasem, takie jak Leśniczówki, Nadleśnictwa i kwatery myśliwskie. Projektowanie tego typu obiektów ma swoją specyfikę, z którą dane nam było się doskonale zapoznać. Przykładamy również dużą wagę do obiektów zabytkowych. Wykonaliśmy wiele inwentaryzacji oraz projektów renowacji i rewitalizacji domów z drewna i budynków zabytkowych. Kontakt z zabytkami daje nam umiejętności projektowe, których nie nauczą żadne podręczniki. Miejsce, w którym się znajdujemy, nas nie ogranicza. Projektowane przez nas budynki stoją od Karkonoszy po Suwalszczyznę i od Bieszczad po Pomorze Szczecińskie. Kilka naszych projektów trafiło także poza granice Polski – do Francji i Danii. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami domów drewnianych z bali, mamy nadzieję, że nasze pomysły pozwolą Państwu dostrzec piękno zaklęte w drewnianej architekturze.

  • To tutaj tworzymy projekty domów drewnianych
  • Biuro projektowe – projekty domów z drewna
  • Biuro projektowe – projekty domów z bali
Google Plus for the Publisher Google Plus for WebPage Creator