Manufaktura Drzewna

Została założona w 2004 roku przez Aleksandra Smagałę. Zajmuje się ona produkcją rękodzieła od mebli poczynając, na domach kończąc. Wszystkie te rzeczy mają indywidualny charakter i wytwarzane są ręcznie z wielkim smakiem i znawstwem materiałów, a także – a może przede wszystkim, z wielkim znawstwem tradycyjnego rękodzieła polskiego. Na taki efekt pracuje grupa przeróżnych rzemieślników.

Są to między innymi:

Ekipa ciesielska - złożona z ludzi doskonale znających techniki ciesielskie, rozumiejących materiał, zafascynowanych Polską Szkołą Ciesielstwa, ale przede wszystkim kochających i wykonujących swoja pracę z uśmiechem i z zaangażowaniem.

Stolarze - znający zarówno starą jaki i współczesną sztukę stolarską, przez co jesteśmy w stanie  wykonać okna i drzwi spełniające dzisiejsze wymogi oraz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Ekipa murarska - oprócz perfekcyjnego wykonywania wszelkich robót murarskich posiadamy doskonałych kamieniarzy i brukarzy, tak więc cokoły, opaski i kominy przez nas wykonywane są dziełami same w sobie.

Kuźnia - wszystkie elementy metalowe wykonywane są ręcznie przez naszych kowali, przez to nasza stolarka ma niepowtarzalny charakter.

Dzięki tym wszystkim ludziom, dla naszej Manufaktury nie ma zadań zbyt trudnych. Nasi projektanci wiedzą, że nie muszą ograniczać swojej fantazji, gdyż każde zadanie przez nich wymyślone, zostanie wykonane dokładnie według projektu, a czasami nawet lepiej niż w projekcie, co się gdzie indziej nie zdarza.

  • Manufaktura drzewna
  • Manufaktura materiałów do domów z bali
  • Belki drewniane do budowy domów
  • Stolarnia produkująca deski do domów drewnianych
  • Kuźnia elementów metalowych do domów drewnianych
Google Plus for the Publisher Google Plus for WebPage Creator